Obiady

PILNE !

PROSIMY RODZICÓW/OPIEKUNÓW O PRZYBYCIE DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ JAK NAJSZYBCIEJ W CELU WYLICZENIA DOKŁADNEJ KWOTY ZA OBIADY W MIESIĄCU MAJU (chodzi o odliczenie dni w których trwał ogólnopolski strajk nauczycieli) !

UWAGA RODZICE!

Z DNIEM 1 STYCZNIA 2019 ROKU NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA BANKOWEGO DO WPŁAT NA OBIADY !

Szanowni  Rodzice !!!

1. Z dniem 1 stycznia 2019r. nastąpiła zmiana dotycząca wpłat na obiady szkolne
    Wpłat należy dokonywać do dnia 10 każdego miesiąca,  w Ludowym Banku Spółdzielczym w Zduńskiej Woli  na konto:

72 9279 0007 0071 1283 2000 0020

OPŁATA ZA OBIADY W MIESIĄCU CZERWCU 2019r. WYNOSI 33,00 zł

2. W niżej podanych oddziałach banku można dokonać przelewu bez dodatkowych opłat:

• ul.1 Maja 8        Zduńska Wola - Karsznice
  • ul.Dąbrowskiego 31   Zduńska Wola
  • ul.Iwaszkiewicza 2a   Zduńska Wola
    punkt w Kauflandzie
  1. W tytule przelewu należy podać:  imię i nazwisko ucznia, klasę, szkołę i za jaki miesiąc będzie opłata,
    np. Jan Kowalski, kl.4a, Szkoła Podstawowa nr 13 w Zduńskiej Woli, wpłata za obiady za m-c styczeń/2019

2. O wysokości wpłaty za obiady można dowiedzieć się w świetlicy szkolnej, informacje będą również zamieszczane na tablicy ogłoszeń.
  3. Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić  w danym dniu do godz.8:30 do sekretariatu (można telefonicznie) lub do świetlicy szkolnej.
  4. W  przypadku odliczeń z powodu nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić się do pani E. Domowicz ( świetlica) przed dokonaniem przelewu za obiady.
  5. Koszt jednego obiadu wynosi 3,30zł